SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Key
km: សំខាន់

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។
