SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Key
lt: Raktas

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.
