SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Key
oc: Clau

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.
