SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Key
ro: Cheie

en: %title has been deleted.
ro: %title a fost şte(a)rs(ă).
