SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
