SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Are you sure you want to delete %title?
ta: %title-ஐ அழிப்பதில் உறுதியாக உள்ளீர்களா?

en: Key
ta: சாவி

en: %title has been deleted.
ta: %title அழிக்கப்பட்டது.
