SPARQL (7.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Key
uk: Ключ

en: %title has been deleted.
uk: %title було успішно видалено.

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну
