SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Key
ast: Llave
