SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Key
eu: Giltza

en: %title has been deleted.
eu: %title ezabatu da.
