SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Key
fa: کلید

en: %title has been deleted.
fa: %title حذف شد.
