SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Key
gl: Clave

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.
