SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Key
jv: Kunci
