SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Save
os: Ныффысс
