SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
