SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Key
sv: Nyckel

en: %title has been deleted.
sv: %title har tagits bort.

en: Dataset
sv: Datauppsättning
