SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Key
az: Açar
