SPARQL (7.x-2.0-alpha4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?
