SPARQL Views (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Language
fi: Kieli

en: Label
fi: Tunnus

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
fi: Huomautus: sinulla ei ole lupaa muuttaa tätä. Jos muutat argumentin oletusarvoa, menetät tämän asetuksen etkä pysty saamaan sitä takaisin.
