SPARQL Views (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Language
sv: Språk

en: Label
sv: Etikett

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Full
sv: Fullständig

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
sv: Observera: du har inte behörighet att redigera detta. Om du ändrar standardtypen av argument kommer denna inställning att försvinna och du kommer INTE att kunna få tillbaka den.

en: The last comment of a node.
sv: En nods senaste kommentar.
