SPARQL Views (7.x-2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Value
de: Wert

en: Language
de: Sprache

en: Label
de: Beschriftung

en: Is equal to
de: Ist gleich mit

en: Full
de: Vollständig

en: Formatter
de: Formatierer

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
de: Hinweis: Sie haben keine Berechtigung dies zu bearbeiten. Wenn Sie den Standard-Argumenttyp ändern, gehen diese Einstellung verloren und kann NICHT wiederhergestellt werden.

en: The last comment of a node.
de: Der letzte Kommentar eines Beitrages.
