SPARQL Views (7.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Language
ca: Llengua

en: Label
ca: Etiqueta

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Full
ca: Complet

en: Formatter
ca: Formatador

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
ca: Nota: no teniu permís per a modificar això. Si canvieu el tipus de paràmetre predeterminat, aquest paràmetre es perdrà i NO podreu recuperar-lo.

en: The last comment of a node.
ca: El darrer comentari d'un node.
