SPARQL Views (7.x-2.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: Language
ja: 言語

en: Label
ja: ラベル

en: Is equal to
ja: 等しい

en: Full
ja: すべて

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
ja: 注意: あなたにはこの設定を変更する権限がありません。デフォルトの引数タイプを変更すると、この設定は失われ、元に戻すことができなくなります。

en: The last comment of a node.
ja: ノードの最新コメント。
