SPARQL Views (7.x-2.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: The last comment of a node.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཞིག་གི་མཐའ་མཇུག་གི་དཔྱད་གཏམ།
