SPARQL Views (7.x-2.0-alpha4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: Language
it: Lingua

en: Label
it: Etichetta

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Is equal to
it: È uguale a

en: Full
it: Completo

en: Formatter
it: Formattatore

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
it: Nota: non hai il permesso per modificarlo. Se modifichi il tipo di parametro predefinito, questa impostazione andrà persa e NON potrai tornare indietro.

en: The last comment of a node.
it: L'ultimo commento di un nodo.
