SPARQL Views (7.x-2.0-alpha4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
