SPARQL Views (7.x-2.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Language
pl: Język

en: Label
pl: Etykieta

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Is equal to
pl: Równy

en: Full
pl: Pełny

en: Formatter
pl: Formater

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
pl: Uwaga! Brak uprawnień do wprowadzania zmian. Zmiana domyślnego rodzaju argumentu spowoduje utratę wprowadzonych ustawień i niemożność ich przywrócenia.

en: The last comment of a node.
pl: Ostatnia odpowiedź do węzła.

en: Source Field
pl: Pole źródłowe
