SPARQL Views (7.x-2.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Language
uk: Мова

en: Label
uk: Мітка

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Full
uk: Повністю

en: Formatter
uk: Форматер

en: The last comment of a node.
uk: Останній коментар матеріалу.

en: Value Type
uk: Тип значень

en: Source Field
uk: Вихідне поле
