SPARQL Views (7.x-2.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Label
vi: Nhãn

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Full
vi: Đầy đủ
