SPARQL Views (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Language
ar: اللغة

en: Label
ar: التسمية

en: Views
ar: الرؤى

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Full
ar: كامل
