SPARQL Views (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Language
et: Keel

en: Label
et: Nimetus

en: Views
et: Vaated

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Is equal to
et: võrdne

en: Full
et: Täielik

en: Formatter
et: Vormindaja
