SPARQL Views (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Language
fr: Langue

en: Label
fr: Libellé

en: Views
fr: Vues

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Is equal to
fr: Est égal à

en: Full
fr: Complet

en: Formatter
fr: Outil de mise en forme

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
fr: Note : vous n'avez pas la permission de modifier ceci. Si vous changez le type d'argument par défaut, ce paramètre sera perdu et vous ne pourrez PAS le restaurer.

en: The last comment of a node.
fr: Le dernier commentaire d'un nœud.

en: Value Type
fr: Type de valeur
