SPARQL Views (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Language
hu: Nyelv

en: Label
hu: Címke

en: Views
hu: Nézetek

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Full
hu: Teljes

en: Formatter
hu: Formázó

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
hu: Megjegyzés: nincs elég jogosultság a módosításhoz. Ha módosítva lett az alapértelmezés szerinti argumentumtípus, akkor ez a beállítás el fog veszni, és NEM lehet majd visszaállítani.

en: The last comment of a node.
hu: A tartalom utolsó hozzászólása.

en: Source Field
hu: Forrás mező
