SPARQL Views (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Language
ru: Язык

en: Label
ru: Метка

en: Views
ru: Представление

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Is equal to
ru: Равно

en: Full
ru: Полный

en: Formatter
ru: Форматер

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
ru: Примечание: у вас нет прав на изменение. Если вы измените стандартный тип аргумента эти настройки исчезнут и вы не сможете их восстановить

en: The last comment of a node.
ru: Последний комментарий материала.
