SPARQL Views (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Language
tr: Dil

en: Label
tr: Etiket

en: Views
tr: Görünümler

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Is equal to
tr: eşittir

en: Full
tr: Tam

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: The last comment of a node.
tr: Bir düğümün son yorumu.
