SPARQL Views (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Language
be: Мова

en: Label
be: Подпіс

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: contains
be: утрымлiвае
