SPARQL Views (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Language
cs: Jazyk

en: Label
cs: Popisek

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Full
cs: Celé

en: contains
cs: obsahuje

en: Formatter
cs: Formátovač
