SPARQL Views (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Language
da: Sprog

en: Label
da: Etiket

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Contains
da: Indeholder

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: Full
da: Fuld

en: contains
da: indeholder

en: Formatter
da: Formatering

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
da: Bemærk: Du har ikke tilladelse til at ændre dette. Hvis du ændre standardargumenttypen mister du denne indstilling og kan IKKE få den tilbage.

en: The last comment of a node.
da: Den sidste kommenter til et indholdselement.
