SPARQL Views (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Language
el: Γλώσσα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Contains
el: Περιέχει

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Full
el: Πλήρες

en: contains
el: περιέχει
