SPARQL Views (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Language
gu: ભાષા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: RDF
gu: આરડીએફ
