SPARQL Views (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Value
he: ערך

en: Language
he: שפה

en: Label
he: תווית

en: Views
he: היבטים

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Contains
he: מכיל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Full
he: מלא

en: URI
he: כתובת URI

en: contains
he: מכיל

en: Formatter
he: פורמט

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
he: הערה: אין לך הרשאה לשנות זאת. אם תשנה את סוג הארדומנט, הגדרה זו תאבד ולא תוכל לשחזר אותה.
