SPARQL Views (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Value
hi: मान

en: Language
hi: भाषा

en: Label
hi: लेबल

en: Views
hi: द्रश्य

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Contains
hi: मे हैं

en: Is equal to
hi: बराबर

en: Is not equal to
hi: समतुल्य नहीं

en: Full
hi: पूरा

en: URI
hi: यूआरआइ

en: contains
hi: शामिल हैं
