SPARQL Views (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Language
hr: Jezik

en: Label
hr: Oznaka

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is not equal to
hr: nije jednako
