SPARQL Views (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Language
is: Tungumál

en: Label
is: Merking

en: Views
is: Gagnasýn

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Contains
is: Inniheldur

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Is not equal to
is: Er ekki jafnt

en: contains
is: inniheldur
