SPARQL Views (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Language
jv: Basa

en: Label
jv: Judul

en: Views
jv: View

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo
