SPARQL Views (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ
