SPARQL Views (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Language
lv: Valoda

en: Label
lv: Etiķete

en: Views
lv: Skati

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Contains
lv: Satur

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Full
lv: Pilns

en: contains
lv: satur

en: Formatter
lv: Formatētājs
