SPARQL Views (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Language
nl: Taal

en: Views
nl: Overzichten

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Contains
nl: Bevat

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Full
nl: Volledig

en: contains
nl: bevat

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: The last comment of a node.
nl: Laatste reactie van een node.

en: Source Field
nl: Bronveld
