SPARQL Views (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Label
nn: Etikett

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Contains
nn: Inneheld

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: contains
nn: inneheld
