SPARQL Views (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Language
sk: Jazyk

en: Label
sk: Označenie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Full
sk: Plný

en: contains
sk: obsahuje

en: The last comment of a node.
sk: Posledný komentár uzla.
