SPARQL Views (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Language
te: భాష

en: Label
te: లేబుల్

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Full
te: పూర్తి
